Pożyczka na dowód

Możliwość komentowania Pożyczka na dowód została wyłączona 8

Chyba każdy doskonale wie, czym jest kredyt. Otrzymanie go z banku wymaga spełnienia szeregu warunków, co nie zawsze jest proste i pochłania sporo czasu i energii.

W ostatnich latach pojawiły się jednak firmy, których głównym punktem oferty jest tzw. pożyczka na dowód, gdzie nie jest konieczne przedstawianie żadnych zaświadczeń, potwierdzających dochód. Na dodatek, nie musimy nawet wychodzić z domu ? wystarczy wypełnić krótki formularz online. Nikt nie zadaje nam pytań o pracę, wszystko odbywa się bez większych formalności. Jedynym warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie dokumentu tożsamości, ukończone 18 lat oraz brak zadłużenia. Po wypełnieniu formularzu, pieniądze przelewane są na konto. Działa to zwykle ekspresowo i nawet po 10 minutach możemy mieć całą kwotę (zazwyczaj są to sumy 100-10 000 zł, z terminem spłaty wynoszącym od 15 do 60 dni).

Pamiętajmy jednak o tym, że pomimo kuszącej oferty, pożyczka na dowód jest jedynie rozwiązaniem dobrym tylko na krótko i spłata jej nie ominie nikogo.

admin

View all contributions by admin

Similar articles